Instruktorské kurzy

Basic kurz

Termín kurzu v roce 2024: 05.-07. a 19.-21 duben

Délka kurzu : kurz probíhá dva víkendy, dohromady 50 hodin

Cena kurzu: 17 500,- (při spolupráci na DPP je možnost si částku odpracovat)

 

Kurz je vhodný pro každého, kdo má chuť se naučit něco nového a dokáže předat klientům nadšení z pohybu 😊 Ale jelikož není akreditovaný MŠMT, tak buď již musíte být fitness trenér nebo lektor jiných lekcí, abyste mohli lekce vést sami na sebe na živnost a nebo musíte vést lekce pod někým na DPP, kdo na to živnost má. Pokud se chcete přidat do našeho pražského týmu, můžete vést lekce u nás na DPP.

Aktuálně hledáme lektory primárně pro nově vznikající prostory na praze 19 a do Poděbrad. 

Co všechno se v kurzu naučíte?

Naučíte se správně používat lano a provést více jak 25 základních cviků. Velký důraz je pak kladen na tzv. break down  cviků – tedy jak ho správně rozložit na jednotlivé části, které postupně klienty učíme, aby se během lekce dokázali do cviku bezpečně dostat. Povíme si také technické údaje k zavěšení  jak správně určit lana pro klienty.

V tomto kurzu se naučíte vést 3 typy lekcí – Bungee Workout, Bungee Fit a Bungee Easy. Vysvětlíme si rozdíly mezi nimi, jak správně lekci poskládat, jak vybrat hudbu… U lekcí Workout a Easy je důležité i správné zapojení cviků do hudby a jejich správné poskládání za sebe tak, aby vznikla jednoduchá choreografie.

Nebude chybět trocha anatomie a fyziologie zakončená malým testíkem, není se ale vůbec čeho bát. Jde hlavně o to, abyste pochopili, proč je který cvik důležitý, co se u něj zapojuje, proč pro někoho cvičení vhodné není a pro někoho naopak ano a uměli jste laicky odpovídat na dotazy klientů 😊 .

Na konci kurzu se dělá tzv. sklil test a mock class. To znamená, že předvedete všechny naučené cviky včetně správného break downu a odvedete první lekci se skutečnými klienty. Na závěr získáte certifikát a uděláme fotky.

Nadstavby na kruz Basic

Bungee Kids a Bungee Family

Termín kurzu: momentálně není žádný vypsaný/dle dohody

Délka kurzu: 16 hodin

Cena kurzu: 5600,-

Podmínkou je absolvování basic kurzu.

Naučíte se dětské cviky a hry na Bungee. Kurz je opět zakončený sklil testem a mock class.

Bungee Advance

Termín kurzu: momentálně není žádný vypsaný/dle dohody

Délka kurzu: 35 hodin

Cena kurzu: 12000,-

 

Podmínkou je absolvování basic kurzu.

Pokročilé cviky, které se odvíjejí z již perfektně zvládnutých základních cviků. Mezi kurzy je tedy potřeba odvést alespoň nějaké základní lekce. Nelze absolvovat oba kurzy brzy za sebou.

Kurz je zakončený sklil testem

Bungee Super Advance

Termín kurzu: momentálně není žádný vypsaný/dle dohody

Délka kurzu: 8 hodin

Cena kurzu: 2800,-

 

Podmínkou je absolvování advance kurzu.

Nadstavba k pokročilým cvikům, která se odvíjí z již perfektně zvládnutých pokročilých cviků. Mezi kurzy je tedy potřeba odvést více dostatek pokročilých lekcí. Nelze absolvovat oba kurzy brzy za sebou.

Bungee Boost

Termín kurzu: momentálně není žádný vypsaný/dle dohody