Rozvrh

Změna rozvrhu vyhrazena. Pro aktuální týdenní rozvrh klikněte   ZDE

 

 

    PONDěLí ÚTERý STřEDA ČTVRTEK PáTEK SOBOTA NEDěLE
    07.00 - 08.00 Bungee fit07.30 - 08.30
    Jiří Říha
    Bungee workout
    Level 2
    07.00 - 08.15
    Jan Říha
    Pilates
    uzavřený kurz
    07.45 - 09.00
    Bc. Tereza Štveráková
    Bungee workout
    Level 1
    07.00 - 08.15
    Jan Říha
    Piloxing Barre08.30 - 09.15
    Bc. Aneta Kamenská
    08.00 - 09.00
    09.00 - 10.00 Bungee kids
    děti 9 - 12 let
    09.30 - 10.30
    Bc. Aneta Kamenská
    10.00 - 11.00
    Bungee workout
    Level 1
    10.00 - 11.15
    Jan Říha
    Bungee rehab11.30 - 12.30
    Bc. Veronika Dolanská
    Bungee workout
    Level 2
    10.00 - 11.15
    Bc. Aneta Kamenská
    Bungee workout
    Level 1
    11.30 - 12.45
    Jan Říha
    Bungee workout
    Level 1
    10.00 - 11.15
    Bc. Aneta Kamenská
    11.00 - 12.00 Bungee fit11.00 - 12.00
    Bc. Aneta Kamenská
    Bungee fit11.00 - 12.00
    Andrea Hartmanová
    12.00 - 13.00 Bungee fit12.00 - 13.00
    Bc. Aneta Kamenská
    13.00 - 14.00
    Bungee workout
    Level 2
    13.00 - 14.15
    Jan Říha
    Bungee Easy14.30 - 15.45
    Bc. Aneta Kamenská
    Bungee workout
    Level 1
    13.30 - 14.45
    Bc. Aneta Kamenská
    Bungee rehab13.00 - 14.00
    Bc. Veronika Dolanská
    Bungee workout
    Level 1
    13.45 - 15.00
    Kateřina Novotná
    Bungee fit13.30 - 14.30
    Bc. Aneta Kamenská
    14.00 - 15.00 Bungee workout
    Level 1
    14.30 - 15.45
    Jan Říha
    Bungee workout
    Level 1
    14.30 - 15.45
    Jan Říha
    15.00 - 16.00
    Bungee workout
    Level 1
    15.00 - 16.15
    Kateřina Novotná
    Piloxing Barre16.30 - 17.15
    Bc. Aneta Kamenská
    Port de Bras17.20 - 18.20
    Bc. Aneta Kamenská
    Bungee workout
    Level 3
    18.30 - 19.45
    Jan Říha
    Bungee kids
    děti 7 - 12 let
    15.30 - 16.30
    Bc. Aneta Kamenská
    Bungee rehab16.45 - 17.45
    Bc. Veronika Dolanská
    Bungee workout
    Level 2
    15.00 - 16.15
    Bc. Aneta Kamenská
    Bungee workout
    Level 1
    16.30 - 17.45
    Kateřina Novotná
    16.00 - 17.00 Jóga16.00 - 17.00
    Bea Bížová
    Pilates16.00 - 17.00
    Bc. Tereza Štveráková
    Bungee fit16.00 - 17.10
    Jiří Říha
    Bungee workout
    Level 2
    17.30 - 18.45
    Jiří Říha
    17.00 - 18.00
    Bungee Easy17.15 - 18.15
    Bc. Aneta Kamenská
    Bungee workout
    Level 1
    18.30 - 19.45
    Bc. Aneta Kamenská
    18.00 - 19.00
    Piloxing18.10 - 19.10
    Bc. Aneta Kamenská
    Bungee fit19.15 - 20.15
    Bc. Aneta Kamenská
    Bungee workout
    Level 2
    18.00 - 19.15
    Jan Říha
    Bungee rehab18.00 - 19.00
    Bc. Veronika Dolanská
    19.00 - 20.00 Bungee workout
    Level 1
    19.15 - 20.30
    Jan Říha
    Jóga19.00 - 20.00
    Bea Bížová
    20.00 - 21.00 Bungee workout
    Level 1
    20.00 - 21.15
    Andrea Hartmanová
    Bungee fit20.00 - 21.00
    Jiří Říha
    21.00 - 22.00
    Klikněte na lekci pro zobrazení dalších informací

    Pondělí

    Úterý

    Středa

    Čtvrtek

    Pátek

    Neděle