Rozvrh

Změna rozvrhu vyhrazena.

PONDěLí ÚTERý STřEDA ČTVRTEK PáTEK SOBOTA NEDěLE
07.00 - 08.00
Bungee workout
Level 1
07.00 - 08.15
Bc. Aneta Kamenská
Piloxing Barre08.30 - 09.15
Bc. Aneta Kamenská
08.00 - 09.00
09.00 - 10.00
10.00 - 11.00 Bungee workout
Level 1
10.00 - 11.15
Bc. Aneta Kamenská
Bungee workout
Level 1
10.00 - 11.15
Bc. Aneta Kamenská
Bungee workout
Level 1
11.30 - 12.45
Bc. Veronika Dolanská
Bungee workout
Level 2
10.00 - 11.15
Bc. Veronika Dolanská
Bungee workout
Level 1
10.00 - 11.15
Bc. Aneta Kamenská
11.00 - 12.00 Bungee rehab11.30 - 12.30
Bc. Veronika Dolanská
12.00 - 13.00 Bungee fit12.00 - 13.00
Bc. Aneta Kamenská
13.00 - 14.00
Bungee workout
Level 2
13.00 - 14.15
Bc. Veronika Dolanská
Bungee workout
Easy Level 1
14.30 - 15.45
Bc. Aneta Kamenská
Bungee workout
Level 1
13.45 - 15.00
Bc. Aneta Kamenská
Bungee rehab13.00 - 14.00
Bc. Veronika Dolanská
Bungee workout
Level 1
13.45 - 15.00
Kateřina Novotná
Bungee fit13.30 - 14.30
Bc. Aneta Kamenská
14.00 - 15.00 Bungee workout
Easy level 1
14.30 - 15.45
Andrea Hartmanová
Bungee workout
Level 1
14.30 - 15.45
Bc. Veronika Dolanská
15.00 - 16.00 Bungee workout
Level 2
15.15 - 16.30
Kateřina Novotná
Bungee workout
Level 1
15.15 - 16.30
Bc. Veronika Dolanská
Bungee rehab16.45 - 17.45
Bc. Veronika Dolanská
16.00 - 17.00 Pover jóga16.00 - 17.00
Bea Bížová
Funkční trénink16.00 - 17.00
Bc. Tereza Štveráková
Bungee workout
Level 1
16.30 - 17.45
Kateřina Novotná
Bungee workout
Level 1
16.00 - 17.15
Jiří Říha
Bungee workout
Level 1
17.30 - 18.45
Jiří Říha
17.00 - 18.00 Port de Bras17.00 - 18.00
Bc. Aneta Kamenská
Kruhový trénink17.15 - 18.15
Bc. Tereza Štveráková
Bungee workout
Level 1
18.30 - 19.45
Bc. Aneta Kamenská
18.00 - 19.00 Piloxing18.50 - 19.50
Bc. Aneta Kamenská
Bungee workout
Level 3
18.15 - 19.30
Bc. Veronika Dolanská
Bungee workout
Level 1
19.45 - 21.00
Andrea Hartmanová
Bungee workout
Level 2
18.00 - 19.15
Bc. Veronika Dolanská
Latin - Fit19.30 - 20.30
Bc. Michaela Nováková
Bungee rehab18.00 - 19.00
Bc. Veronika Dolanská
19.00 - 20.00 Bungee workout
Level 2
19.15 - 20.30
Jan Říha
Pover jóga19.00 - 20.00
Bea Bížová
20.00 - 21.00 Bungee workout
Level 1
20.00 - 21.15
Bc. Aneta Kamenská
Bungee fit20.15 - 21.30
Jiří Říha
21.00 - 22.00
Klikněte na lekci pro zobrazení dalších informací

Pondělí

Úterý

Středa

Čtvrtek

Pátek

Neděle